U bent hier: Skip Navigation Links

Putse

Putse
Website: www.putsekorfbal.be
Dames: Heren:
16Rani Asselberghs
12Merel Beeck
45Jana Dua
2Amber Engels
44Mariska Geets
13Inge Heremans
7Nele Nauwelaers
10Karen Naveld
14Kelly Naveld
9Freya Risch
11Nele Risch
43Truus Uytterhoeven
1Marjolein Van den Acker
4Femke Van Dingenen
15Ilse Van Genechten
18Veronique Van Roy
7Stephanie Vermeulen
17Mindy Weuts
39Arne Beeck
35Regis De Preter
22Seppe Geens
21Tijs Geens
25Kenneth Govaerts
38Jarne Hendrickx
22Ward Mariën
40Yannick Meys
42Jeroen Michiels
30Ruben Nicasy
31Michiel Smet
33Robin Thierie
26Kristof Van den Acker
32Axel Van Genechten
34Verdi Vanreusel
24Mathias Verbist
41Stijn Wouters
Begeleiders:
Kevin De Waele-  Trainer/Coach
Stefaan Segers-  Assistent Trainer/coach
Willy Vermeulen-  Ploegleider
Nieuws:
Wedstrijdbeelden laatste speeldag (dinsdag 7 maart 2017)
Wedstrijdbeelden speeldag 13 (dinsdag 21 februari 2017)
Wedstrijdbeelden speeldag 12 (dinsdag 14 februari 2017)
Wedstrijdbeelden speeldag 11 (dinsdag 7 februari 2017)
Wedstrijdbeelden speeldag 10 (maandag 30 januari 2017)
Wedstrijdbeelden speeldag 9 (zaterdag 28 januari 2017)
Wedstrijdbeelden speeldag 8 (dinsdag 17 januari 2017)
Wedstrijdbeelden speeldag 7 (dinsdag 10 januari 2017)
Wedstrijdbeelden speeldag 6 (maandag 19 december 2016)
Wedstrijdbeelden speeldag 5 (maandag 12 december 2016)
Wedstrijdbeelden speeldag 4 (dinsdag 6 december 2016)
Wedstrijdverslagen Promoleague (maandag 5 december 2016)
Wedstrijdbeelden speeldag 3 (woensdag 30 november 2016)
Wedstrijdbeelden speeldag 2 (dinsdag 22 november 2016)
Beelden openingsweekend (dinsdag 15 november 2016)
Putse eerste finalist bij U19 (vrijdag 11 maart 2016)
Wedstrijdbeelden 5/6 maart (donderdag 10 maart 2016)
Wedstrijdbeelden 27/28 februari (donderdag 3 maart 2016)
Tickets zaalfinales (woensdag 2 maart 2016)
Wedstrijdbeelden 20/21 februari (woensdag 24 februari 2016)
Wedstrijdbeelden 13/14 februari (donderdag 18 februari 2016)
Kwik kampioen in Promoleague (maandag 15 februari 2016)
Wedstrijdbeelden 6/7 februari (zondag 14 februari 2016)
Wedstrijdbeelden 30/31 januari (woensdag 3 februari 2016)
Wedstrijdbeelden 23/24 januari (maandag 25 januari 2016)
Wedstrijdbeelden 16/17 januari (dinsdag 19 januari 2016)
Wedstrijdbeelden 9/10 januari (dinsdag 12 januari 2016)
Wedstrijdbeelden 19/20 december (dinsdag 22 december 2015)
Wedstrijdbeelden 12/13 december (woensdag 16 december 2015)
Wedstrijdbeelden 5/6 december (woensdag 9 december 2015)
Floriant wint strafworpspektakel (zondag 6 december 2015)
wedstrijdbeelden 28/29 november (dinsdag 1 december 2015)
Putse dames maken het verschil (maandag 23 november 2015)
Belangrijke zege voor Leuven (maandag 23 februari 2015)
Off-day voor Putse en Floriant (zondag 8 februari 2015)
Putse bezorgt Temse een kater (zondag 1 februari 2015)
Riviera laat geen steken vallen (zondag 25 januari 2015)
Minerva blijft tweede (maandag 12 januari 2015)
Putse pakt 2 belangrijke punten (maandag 22 december 2014)
Putse laat het afweten in eerste helft (zondag 7 december 2014)
Temse op ervaring (maandag 1 december 2014)
Riviera haalt 2 op 2 (zaterdag 22 november 2014)
Nieuwkomer wint meteen (zondag 16 november 2014)
Seizoensafsluiter (donderdag 28 maart 2013)
Voorstelling Schoolkorfbal WK2015 (donderdag 14 maart 2013)
Na het finaleweekend (donderdag 14 maart 2013)
KCBJ op de valreep (woensdag 13 maart 2013)
Neerlandia naar Hoofdklasse 1 (woensdag 13 maart 2013)
ATBS dwingt behoud af na de rust (vrijdag 8 maart 2013)
Hoogmis van het korfbal (donderdag 7 maart 2013)
Topscoorders Promoleague (dinsdag 5 maart 2013)
Temse zeker van behoud (zondag 24 februari 2013)
Spanning onderaan (woensdag 20 februari 2013)
Eerste en terechte winst voor Putse (zondag 17 februari 2013)
Topscores ook eens anders bekeken (woensdag 13 februari 2013)
Nacht van de laureaten (maandag 11 februari 2013)
Putse met anderhalf been in Hoofdklasse 1 (zondag 10 februari 2013)
Nog vier weken (donderdag 7 februari 2013)
Afscheid in mineur (zondag 3 februari 2013)
Ganda in slot voorbij Putse (zondag 27 januari 2013)
Topschutters na speeldag 9 (woensdag 23 januari 2013)
Putse kan geen weerwerk bieden (zondag 20 januari 2013)
Spanning rond plaats zeven (woensdag 16 januari 2013)
Vobako blijft op Lotto koers (zondag 13 januari 2013)
Topschutters halfweg (woensdag 9 januari 2013)
Laatste speeldag heenronde (donderdag 3 januari 2013)
Tumult ontsiert boeiende wedstrijd (zondag 16 december 2012)
Wie wordt (voorlopig) tweede ? (donderdag 13 december 2012)
Spanning tot laatste minuut (maandag 10 december 2012)
De boodschap niet begrepen ??? (maandag 10 december 2012)
Dat zal bij ons wel niet gebeuren, zeker ? (woensdag 5 december 2012)
Alle ogen gericht op Ganda-Vobako (donderdag 29 november 2012)
Ganda pakt scalp van Putse (zondag 25 november 2012)
De eerste topper (woensdag 21 november 2012)
Topschutters Promoleague (dinsdag 20 november 2012)
Geen maat op de Zebra's (zondag 18 november 2012)
Topleague achterna ? (donderdag 15 november 2012)
Vobako wint burenstrijd (zondag 11 november 2012)
Kofiedik kijken (dinsdag 6 november 2012)
Zaalkorfbalfinales gaan door (vrijdag 23 maart 2012)
Kwik cadetten kampioen (donderdag 22 maart 2012)
Kwik ook bij junioren kampioen (donderdag 22 maart 2012)
Putse na verlengingen naar cadettenfinale (zondag 11 maart 2012)
Putse tweede junioren finalist (zondag 11 maart 2012)
Promoleague is damesleague (woensdag 7 maart 2012)
Spannend tot de laatste seconde (woensdag 7 maart 2012)
Wie betaalt het gelag? (dinsdag 28 februari 2012)
Super weekend (woensdag 22 februari 2012)
Minerva strijdt verder voor plaats twee (zondag 19 februari 2012)
Kruisfinalisten gekend (vrijdag 17 februari 2012)
Ook Putse doet goede zaak (woensdag 15 februari 2012)
De laatste loodjes (donderdag 9 februari 2012)
Nacht van de laureaten (woensdag 1 februari 2012)
Nog vijf weken te gaan (donderdag 26 januari 2012)
Topscoorders (woensdag 25 januari 2012)
Belangrijke winst voor Putse (maandag 23 januari 2012)
Geen moeite voor AKC (zondag 15 januari 2012)
Vobako blijft in de running voor tweede plaats (woensdag 11 januari 2012)
Niks nieuws onder de zon (?) (donderdag 22 december 2011)
Verde houdt de punten thuis (maandag 19 december 2011)
Goaltjes (woensdag 14 december 2011)
Minerva wint na aangename wedstrijd (maandag 12 december 2011)
Een tussenbalans (woensdag 7 december 2011)
Temse laat Putse achter zich (zondag 4 december 2011)
Topschutters na 3 weken (woensdag 30 november 2011)
Ganda in de slotfaze (dinsdag 29 november 2011)
ASKC blijft puntenloos (maandag 21 november 2011)
AKC wil terug naar Topleague (zondag 13 november 2011)
Seizoen 3 van start (maandag 7 november 2011)
Putse cadetten kampioen (zondag 20 maart 2011)
Voorwaarts bij de scholieren na verlengingen (zondag 20 maart 2011)
Putse ook naar de finale (zondag 20 maart 2011)
Putse ook in scholierenfinale (zondag 20 maart 2011)
Joki eerste winnaar van het weekend (zaterdag 12 maart 2011)
ASKC stelt behoud veilig (zondag 6 maart 2011)
Hoogspanning in Herentals (donderdag 3 maart 2011)
Galamatch (dinsdag 1 maart 2011)
Meeuwen voor plaats twee ? (woensdag 23 februari 2011)
Vobako behoudt aansluiting (zondag 13 februari 2011)
Met 4 naar de eindsprint ? (voor plaats 2) (donderdag 10 februari 2011)
Top 4 Dag 2 (zondag 6 februari 2011)
Top 4 Tornooi (maandag 7 februari 2011)
Putse blijft in kopgroep (zaterdag 29 januari 2011)
Wie wordt tweede ? (vrijdag 28 januari 2011)
Topschutters (woensdag 26 januari 2011)
Status-quo (dinsdag 25 januari 2011)
Speeldag acht (donderdag 13 januari 2011)
Wie blijft op 2 ? (dinsdag 4 januari 2011)
Kwik winnaar van het weekend (maandag 20 december 2010)
Hergroepering ? (donderdag 16 december 2010)
Meeuwen blijft op 2 (maandag 13 december 2010)
Onderlinge duels (donderdag 9 december 2010)
Wie haakt af ? (donderdag 2 december 2010)
Speeldag 3 Promoleague (donderdag 25 november 2010)
Scoorders in de Promoleague (woensdag 24 november 2010)
Speeldag 2 Promoleague (donderdag 18 november 2010)
Kwik wint topper (maandag 15 november 2010)
Start seizoen 2 Promoleague (woensdag 10 november 2010)
NDN


HyperLink


Download hier de officiële Topkorfballeague tune