U bent hier: Skip Navigation Links

Minerva

Minerva
Website: www.minervakc.be
Dames: Heren:
4Heidi Algoet
21Zoe Boelens
10Bia Bouly
25Yasmine De Hert
18Anina D'Joos
12Leen Gielis
19Jani Oyen
32Ansita Tandia
45Eline Van Hal
13Stephanie Van Riel
34Elien Van Steyvoort
24Xenia Ven
7Kevin Cramm
11Robin Cramm
42Geert De Groof
55Sam De Hert
20Raf Janssens
31Jens Oyen
27Ben Ravays
36Dario Schuerewegen
38Jago Schuerewegen
23Jens Van Loon
35Stefan Vercammen
26Tom Vlaminckx
Begeleiders:
Peter De Mulder-  Assistent Trainer/coach
Monique Hennebel-  Ploegleider
Marc Ledoux-  Trainer/Coach
Nieuws:
Wedstrijdbeelden laatste speeldag (dinsdag 7 maart 2017)
Wedstrijdbeelden speeldag 13 (dinsdag 21 februari 2017)
Wedstrijdbeelden speeldag 12 (dinsdag 14 februari 2017)
Wedstrijdbeelden speeldag 11 (dinsdag 7 februari 2017)
Wedstrijdbeelden speeldag 10 (maandag 30 januari 2017)
Wedstrijdbeelden speeldag 9 (zaterdag 28 januari 2017)
Wedstrijdbeelden speeldag 8 (dinsdag 17 januari 2017)
Wedstrijdbeelden speeldag 7 (dinsdag 10 januari 2017)
Wedstrijdbeelden speeldag 5 (maandag 12 december 2016)
Wedstrijdbeelden speeldag 4 (dinsdag 6 december 2016)
Wedstrijdbeelden speeldag 3 (woensdag 30 november 2016)
Wedstrijdbeelden speeldag 2 (dinsdag 22 november 2016)
Beelden openingsweekend (dinsdag 15 november 2016)
Eerste speeldag Promoleague (maandag 14 november 2016)
Wedstrijdbeelden 5/6 maart (donderdag 10 maart 2016)
Wedstrijdbeelden 27/28 februari (donderdag 3 maart 2016)
Tickets zaalfinales (woensdag 2 maart 2016)
Wedstrijdbeelden 20/21 februari (woensdag 24 februari 2016)
Wedstrijdbeelden 13/14 februari (donderdag 18 februari 2016)
Wedstrijdbeelden 6/7 februari (zondag 14 februari 2016)
Wedstrijdbeelden 30/31 januari (woensdag 3 februari 2016)
Minerva oppermachtig tegen ASKC (woensdag 27 januari 2016)
Wedstrijdbeelden 23/24 januari (maandag 25 januari 2016)
Wedstrijdbeelden 16/17 januari (dinsdag 19 januari 2016)
Wedstrijdbeelden 9/10 januari (dinsdag 12 januari 2016)
Wedstrijdbeelden 19/20 december (dinsdag 22 december 2015)
Minerva pas op het einde voorbij Catba (maandag 21 december 2015)
Wedstrijdbeelden 12/13 december (woensdag 16 december 2015)
Floriant pakt belangrijke punten (zondag 13 december 2015)
Wedstrijdbeelden 5/6 december (woensdag 9 december 2015)
Propaganda korfbal (zondag 29 november 2015)
wedstrijdbeelden 28/29 november (dinsdag 1 december 2015)
Wedstrijden weekend 21/22 november (dinsdag 24 november 2015)
Minerva houdt het spannend (maandag 2 maart 2015)
Floriant neemt optie op Lotto Arena (zondag 22 februari 2015)
Minerva zet Leuven eenvoudig opzij (zondag 8 februari 2015)
Temse naar plaats twee (zondag 25 januari 2015)
Minerva blijft tweede (maandag 12 januari 2015)
Minerva vlot voorbij Vobako (maandag 22 december 2014)
Minerva blijft mee aan de kop (maandag 8 december 2014)
Minerva vlot voorbij Catba (maandag 1 december 2014)
Supporters worden verwend (zondag 23 november 2014)
Alle reportages van de finales (dinsdag 18 maart 2014)
Topschutters League 2013-2014 (zondag 16 maart 2014)
Klaar voor de kruisfinales ? (dinsdag 11 maart 2014)
Zelfs spanning kan niet alles goed maken (zaterdag 22 februari 2014)
Leider laat geen steek vallen (maandag 17 februari 2014)
Rangschikking topleague helder ? (zondag 16 februari 2014)
ASKC verdiende meer (zondag 9 februari 2014)
Nacht van de laureaten (woensdag 29 januari 2014)
Minerva blijft in kopgroep (maandag 27 januari 2014)
Gouden korven (zaterdag 25 januari 2014)
Catba geeft winst niet uit handen (maandag 20 januari 2014)
Round-up halfweg (donderdag 16 januari 2014)
Minerva wint op Vobako (zondag 12 januari 2014)
Knappe winst voor Temse (maandag 23 december 2013)
Niet voor hartlijders (maandag 16 december 2013)
Vierpunten speeldag (woensdag 11 december 2013)
Minerva wint na matige partij (zondag 8 december 2013)
“The Vobako Devil” neemt de leiding (zondag 8 december 2013)
AKC de betere afwerker. (zondag 8 december 2013)
Floriant - Temse 21-11 (rust 14-6) (zondag 8 december 2013)
Wie wordt Oost-Vlaamse nummer 1 (donderdag 28 november 2013)
Bekijk de reportages van Sportbeat (woensdag 27 november 2013)
Spannend tot het einde (dinsdag 26 november 2013)
Allen tegen Kwik (maandag 18 november 2013)
Seizoensafsluiter (donderdag 28 maart 2013)
Voorstelling Schoolkorfbal WK2015 (donderdag 14 maart 2013)
Na het finaleweekend (donderdag 14 maart 2013)
Hoogmis van het korfbal (donderdag 7 maart 2013)
Topscoorders Promoleague (dinsdag 5 maart 2013)
Minerva redt zich (maandag 4 maart 2013)
Spanning onderaan (woensdag 20 februari 2013)
Topscores ook eens anders bekeken (woensdag 13 februari 2013)
Nacht van de laureaten (maandag 11 februari 2013)
Putse met anderhalf been in Hoofdklasse 1 (zondag 10 februari 2013)
Nog vier weken (donderdag 7 februari 2013)
Afscheid in mineur (zondag 3 februari 2013)
Topschutters na speeldag 9 (woensdag 23 januari 2013)
Temse op zucht van behoud (maandag 21 januari 2013)
Spanning rond plaats zeven (woensdag 16 januari 2013)
Minerva haalt gouden punten (maandag 14 januari 2013)
Topschutters halfweg (woensdag 9 januari 2013)
Laatste speeldag heenronde (donderdag 3 januari 2013)
Leider probleemloos (maandag 17 december 2012)
Wie wordt (voorlopig) tweede ? (donderdag 13 december 2012)
De boodschap niet begrepen ??? (maandag 10 december 2012)
Dat zal bij ons wel niet gebeuren, zeker ? (woensdag 5 december 2012)
Alle ogen gericht op Ganda-Vobako (donderdag 29 november 2012)
Pittig duel (dinsdag 27 november 2012)
De eerste topper (woensdag 21 november 2012)
Topschutters Promoleague (dinsdag 20 november 2012)
Temse pakt eerste punten (zondag 18 november 2012)
Topleague achterna ? (donderdag 15 november 2012)
Kofiedik kijken (dinsdag 6 november 2012)
Zaalkorfbalfinales gaan door (vrijdag 23 maart 2012)
Promoleague is damesleague (woensdag 7 maart 2012)
Wedstrijd zonder belang (zondag 4 maart 2012)
Wie betaalt het gelag? (dinsdag 28 februari 2012)
Galawedstrijd (zondag 26 februari 2012)
Super weekend (woensdag 22 februari 2012)
Minerva strijdt verder voor plaats twee (zondag 19 februari 2012)
Kruisfinalisten gekend (vrijdag 17 februari 2012)
Vobako rukt op naar plaats 2 (woensdag 15 februari 2012)
De laatste loodjes (donderdag 9 februari 2012)
Nacht van de laureaten (woensdag 1 februari 2012)
Purple monkeys nooit in de wedstrijd (zondag 29 januari 2012)
Nog vijf weken te gaan (donderdag 26 januari 2012)
Topscoorders (woensdag 25 januari 2012)
Billijke puntendeling (maandag 23 januari 2012)
Van euforie naar teleurstelling (zondag 15 januari 2012)
Minerva niet zonder moeite (donderdag 12 januari 2012)
Niks nieuws onder de zon (?) (donderdag 22 december 2011)
AKC wint topper (maandag 19 december 2011)
Goaltjes (woensdag 14 december 2011)
Minerva wint na aangename wedstrijd (maandag 12 december 2011)
Een tussenbalans (woensdag 7 december 2011)
Minerva trekt aan het langste eind (maandag 5 december 2011)
Topschutters na 3 weken (woensdag 30 november 2011)
Spektakel in Zwijnaarde (maandag 21 november 2011)
Geen problemen voor Minerva (maandag 14 november 2011)
Seizoen 3 van start (maandag 7 november 2011)
Laureaten (woensdag 9 maart 2011)
Prima oefenwedstrijd (maandag 7 maart 2011)
De ontknoping (donderdag 3 maart 2011)
Spannende degradatie topper (maandag 28 februari 2011)
Nog met 4 voor twee plaatsen (woensdag 23 februari 2011)
Zebra's bijna in Herentals (zondag 20 februari 2011)
Eindsprint wordt ingezet (donderdag 17 februari 2011)
Panters klaar voor Herentals (maandag 14 februari 2011)
Nog 4 te gaan (donderdag 10 februari 2011)
Top 4 Dag 2 (zondag 6 februari 2011)
Top 4 Tornooi (maandag 7 februari 2011)
Top 4 Tornooi (maandag 7 februari 2011)
Riviera komt goed weg (maandag 31 januari 2011)
Speeldag 10 (vrijdag 28 januari 2011)
Trofee Jerry Aerts (woensdag 26 januari 2011)
Voorwaartsdames maken verschil in tweede helft (dinsdag 25 januari 2011)
Sikopi wint doeltjeskermis (maandag 17 januari 2011)
Exacte wetenschap ? (donderdag 13 januari 2011)
Leider nooit in de problemen (maandag 10 januari 2011)
Halfweg (dinsdag 4 januari 2011)
AKC pakt zege in laatste kwart (maandag 20 december 2010)
Strijd op alle fronten (donderdag 16 december 2010)
Zebra's naar plaats 3 (maandag 13 december 2010)
Topweekend (donderdag 9 december 2010)
Trofee Jerry Aerts (woensdag 8 december 2010)
Minerva maatje te licht (maandag 6 december 2010)
Wie doet de top 3 wat ? (donderdag 2 december 2010)
Minerva blijft een taaie brok (maandag 29 november 2010)
Voorbeschouwing speeldag 3 (donderdag 25 november 2010)
Trofee Jerry Aerts (woensdag 24 november 2010)
Voorwaarts niet zonder moeite (zondag 21 november 2010)
Speeldag 2 Topleague (donderdag 18 november 2010)
Minerva bezorgt Sikopi een lastige avond (maandag 15 november 2010)
Start seizoen 2 (woensdag 10 november 2010)
NDN


HyperLink


Download hier de officiële Topkorfballeague tune