U bent hier: Skip Navigation Links > Spelers
A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Voornaam: Wouter
Achternaam: Engels
Team: Scaldis
Geslacht: Man
Geboortedatum 5/02/1999
Lengte: 0,00
Interlands: 0
Rugnummer: 14
Foto: Wouter Engels
Statistieken
Tegen Min. L ML K DLP VW P Tot.
Kwik 30000000
Riviera 152000002
Borgerhout 150000000
AKC 401101003
Boeckenberg 381021004
Voorwaarts 100000000
Floriant 121200003
Kwik 350000000
Riviera 502002004
Borgerhout 450001001
Totaal: 263 7 3 2 5 0 0 17
Historiek
Seizoen Min. L ML K DLP VW P Tot.
2016-2017 151000001
Totaal: 15 1 0 0 0 0 0 1

W.: Wedstrijden Min.: Minuten L.: Lange afstand ML: Middellange afstand K: Korte afstand DLP: Doorloopbal VW: Vrijworp P: Penalty Tot.: Totaal
NDN


HyperLink


Download hier de officiële Topkorfballeague tune