U bent hier: Skip Navigation Links > Spelers
A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Voornaam: Lauri
Achternaam: Jacobs
Team: Meeuwen
Geslacht: Vrouw
Geboortedatum 11/07/1997
Lengte: 0,00
Interlands: 0
Rugnummer: 8
Foto: Lauri Jacobs
Statistieken
Tegen Min. L ML K DLP VW P Tot.
Vobako 390000000
Sikopi 21000001
Vobako 500032005
Leuven 120001001
Putse 100000000
Sikopi 250000000
Minerva 140000000
Catba 50000000
Totaal: 157 1 0 3 3 0 0 7
Historiek
Seizoen Min. L ML K DLP VW P Tot.
2016-2017 110100001
Totaal: 11 0 1 0 0 0 0 1

W.: Wedstrijden Min.: Minuten L.: Lange afstand ML: Middellange afstand K: Korte afstand DLP: Doorloopbal VW: Vrijworp P: Penalty Tot.: Totaal
NDN


HyperLink


Download hier de officiële Topkorfballeague tune