U bent hier: Skip Navigation Links > Spelers
A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Van BastelaereAn
Van GaalAn-Sofie
Van DammeArne
Van AsscheAshley
Van de veldeCharissa
Van Der PutChloe
Van EyndeChloe
Van LaekenCleo
Van GulikEline
VanherckElke
Van SpeybroeckEmmeline
Van GansenFauve
Van RompaeyFilip
VanroyFrederik
Van Den AbeeleHanne
Van SteyvoortJasmien
Van den BosJasper
Van PeltJef
VerbruggenJens
VogelsJens
Van LeemputtenJimmy
VandennieuwenhuysenJonas
Van LoockJonas
Van BouwelJordy
VerlindeJulie
Van CampKaren
Van DaeleKevin
Van GasseKoen
Van CampenKristof
Van NauwLana
Van den DyckeLevi
Van DammeLien
Van BastelaereLynn
Van DammeMaike
VerlindenMichael
VerwerftNick
Van HerzeeleNils
Van CaekenbergheRebekka
Van HerckRobbie
Van LaekenRoy
VergaertRuben
VercauterenSofie
Van Den AbeeleStefanie
VerseleStéphanie
VerweerdeStijn
VervloetSven
Van Der AaTine
Van HoudtTom
Van HarneveldtYve
Voornaam: Taïssa
Achternaam: Vervoort
Team: Meeuwen
Geslacht: Vrouw
Geboortedatum 11/01/1998
Lengte: 0,00
Interlands: 0
Rugnummer: 4
Foto: Taïssa Vervoort
Statistieken
Tegen Min. L ML K DLP VW P Tot.
Vobako 320002002
Temse 260000000
Leuven 501001002
Putse 502100003
Sikopi 501010002
Minerva 480002002
Catba 501100002
Vobako 300010001
Temse 500000000
Leuven 451001002
Putse 400001001
Sikopi 81000001
Minerva 421000001
Catba 500011002
Totaal: 571 8 2 3 8 0 0 21
Historiek
Seizoen Min. L ML K DLP VW P Tot.
2016-2017 57076161021
Totaal: 570 7 6 1 6 1 0 21

W.: Wedstrijden Min.: Minuten L.: Lange afstand ML: Middellange afstand K: Korte afstand DLP: Doorloopbal VW: Vrijworp P: Penalty Tot.: Totaal
NDN


HyperLink


Download hier de officiële Topkorfballeague tune