U bent hier: Skip Navigation Links > Spelers
A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Voornaam: Niels
Achternaam: Delbeke
Team: Floriant
Geslacht: Man
Geboortedatum 6/05/1998
Lengte: 0,00
Interlands: 0
Rugnummer: 23
Foto: Niels Delbeke
Statistieken
Tegen Min. L ML K DLP VW P Tot.
Meeuwen 90000000
Scaldis 430001001
Borgerhout 70000000
Boeckenberg 200110002
Voorwaarts 440100001
Kwik 431200003
AKC 500010001
Meeuwen 400000000
Scaldis 500000000
Borgerhout 460100001
Boeckenberg 500200002
Voorwaarts 500100001
Kwik 430001001
AKC 130000000
Totaal: 508 1 8 2 2 0 0 13
Historiek
Seizoen Min. L ML K DLP VW P Tot.
Totaal: 0 0 0 0 0 0 0 0

W.: Wedstrijden Min.: Minuten L.: Lange afstand ML: Middellange afstand K: Korte afstand DLP: Doorloopbal VW: Vrijworp P: Penalty Tot.: Totaal
NDN


HyperLink


Download hier de officiële Topkorfballeague tune