U bent hier: Skip Navigation Links > Spelers
A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Voornaam: Thomas
Achternaam: Thijs
Team: Boeckenberg
Geslacht: Man
Geboortedatum 25/09/1999
Lengte: 0,00
Interlands: 0
Rugnummer: 26
Foto: Thomas Thijs
Statistieken
Tegen Min. L ML K DLP VW P Tot.
Voorwaarts 133010015
Scaldis 50000000
Floriant 20000000
Riviera 250100001
Borgerhout 490200002
Voorwaarts 50000000
Kwik 500400015
AKC 501200003
Floriant 340000011
Scaldis 440200013
Totaal: 277 4 11 1 0 0 4 20
Historiek
Seizoen Min. L ML K DLP VW P Tot.
2016-2017 6681726221048
Totaal: 668 17 26 2 2 1 0 48

W.: Wedstrijden Min.: Minuten L.: Lange afstand ML: Middellange afstand K: Korte afstand DLP: Doorloopbal VW: Vrijworp P: Penalty Tot.: Totaal
NDN


HyperLink


Download hier de officiële Topkorfballeague tune