U bent hier: Skip Navigation Links > Spelers
A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Voornaam: Jesse
Achternaam: De Bremaeker
Team: Boeckenberg
Geslacht: Man
Geboortedatum 25/06/1987
Lengte: 0,00
Interlands: 31
Rugnummer: 28
Foto: Jesse De Bremaeker
Statistieken
Tegen Min. L ML K DLP VW P Tot.
Scaldis 490001135
Borgerhout 503111039
Kwik 503110016
Floriant 5023102210
AKC 501200047
Meeuwen 500000145
Scaldis 50300126
Voorwaarts 350120216
Borgerhout 5014002411
Kwik 500301037
Floriant 5015012110
AKC 502010047
Meeuwen 500400105
Voorwaarts 501100428
Totaal: 639 14 28 6 4 16 34 102
Historiek
Seizoen Min. L ML K DLP VW P Tot.
2015-2016 648142258133092
2014-2015 66928181972285
2013-2014 68718215571975
2012-2013 83226319131019108
2011-2012 83713306353390
2010-2011 75331134672384
2009-2010 77619116612568
Totaal: 5202 149 146 36 50 50 171 602

W.: Wedstrijden Min.: Minuten L.: Lange afstand ML: Middellange afstand K: Korte afstand DLP: Doorloopbal VW: Vrijworp P: Penalty Tot.: Totaal
NDN


HyperLink


Download hier de officiële Topkorfballeague tune