U bent hier: Skip Navigation Links > Spelers
A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Voornaam: Jesse
Achternaam: De Bremaeker
Team: Boeckenberg
Geslacht: Man
Geboortedatum 25/06/1987
Lengte: 0,00
Interlands: 31
Rugnummer: 28
Foto: Jesse De Bremaeker
Statistieken
Tegen Min. L ML K DLP VW P Tot.
Borgerhout 504000026
Voorwaarts 372101127
Kwik 503000025
Scaldis 500100225
Floriant 490300003
Riviera 492400118
Borgerhout 490300205
Voorwaarts 452000147
Floriant 20100102
Scaldis 120000000
Riviera 504020028
AKC 503000003
Totaal: 493 20 13 2 1 8 15 59
Historiek
Seizoen Min. L ML K DLP VW P Tot.
2016-2017 6391428641634102
2015-2016 648142258133092
2014-2015 66928181972285
2013-2014 68718215571975
2012-2013 83226319131019108
2011-2012 83713306353390
2010-2011 75331134672384
2009-2010 77619116612568
Totaal: 5841 163 174 42 54 66 205 704

W.: Wedstrijden Min.: Minuten L.: Lange afstand ML: Middellange afstand K: Korte afstand DLP: Doorloopbal VW: Vrijworp P: Penalty Tot.: Totaal
NDN


HyperLink


Download hier de officiële Topkorfballeague tune