U bent hier: Skip Navigation Links > Spelers
A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Voornaam: Lars
Achternaam: Kerstens
Team: Voorwaarts
Geslacht: Man
Geboortedatum 15/09/1995
Lengte: 0,00
Interlands: 0
Rugnummer: 10
Foto: Lars Kerstens
Statistieken
Tegen Min. L ML K DLP VW P Tot.
Floriant 501200003
Boeckenberg 370000000
Borgerhout 490300014
Riviera 500000000
Scaldis 260100001
Floriant 20000000
Boeckenberg 40010001
Totaal: 218 1 6 1 0 0 1 9
Historiek
Seizoen Min. L ML K DLP VW P Tot.
2016-2017 270000000
2015-2016 203000003
Totaal: 47 3 0 0 0 0 0 3

W.: Wedstrijden Min.: Minuten L.: Lange afstand ML: Middellange afstand K: Korte afstand DLP: Doorloopbal VW: Vrijworp P: Penalty Tot.: Totaal
NDN


HyperLink


Download hier de officiële Topkorfballeague tune