U bent hier: Skip Navigation Links > Spelers
A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Voornaam: David
Achternaam: Peeters
Team: Scaldis
Geslacht: Man
Geboortedatum 17/11/1983
Lengte: 0,00
Interlands: 35
Rugnummer: 18
Foto: David Peeters
Statistieken
Tegen Min. L ML K DLP VW P Tot.
Boeckenberg 5042032112
Floriant 504200129
AKC 502203108
Meeuwen 502201319
Kwik 501101014
Voorwaarts 5012102511
Boeckenberg 501200025
Borgerhout 500200046
Floriant 471202016
AKC 503300028
Meeuwen 505101007
Kwik 500100034
Voorwaarts 5040002612
Borgerhout 505100039
Totaal: 697 33 23 1 11 11 31 110
Historiek
Seizoen Min. L ML K DLP VW P Tot.
2015-2016 227410111926
2014-2015 6502723210830100
2013-2014 70019248252078
2012-2013 83811289452481
2011-2012 80911406882093
2010-2011 824163675131996
2009-2010 83481616592579
Totaal: 4882 96 177 49 35 49 147 553

W.: Wedstrijden Min.: Minuten L.: Lange afstand ML: Middellange afstand K: Korte afstand DLP: Doorloopbal VW: Vrijworp P: Penalty Tot.: Totaal
NDN


HyperLink


Download hier de officiële Topkorfballeague tune