U bent hier: Skip Navigation Links > Spelers
A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Voornaam: David
Achternaam: Peeters
Team: Scaldis
Geslacht: Man
Geboortedatum 17/11/1983
Lengte: 0,00
Interlands: 35
Rugnummer: 18
Foto: David Peeters
Statistieken
Tegen Min. L ML K DLP VW P Tot.
Kwik 4961000310
Riviera 502000035
Borgerhout 505100017
AKC 502200127
Boeckenberg 486100018
Voorwaarts 503100048
Floriant 502100025
Kwik 503100026
Riviera 501000034
Borgerhout 502000013
AKC 504000015
Boeckenberg 5070001210
Voorwaarts 503101139
Floriant 454000138
Totaal: 692 50 9 0 1 4 31 95
Historiek
Seizoen Min. L ML K DLP VW P Tot.
2016-2017 69733231111131110
2015-2016 227410111926
2014-2015 6502723210830100
2013-2014 70019248252078
2012-2013 83811289452481
2011-2012 80911406882093
2010-2011 824163675131996
2009-2010 83481616592579
Totaal: 5579 129 200 50 46 60 178 663

W.: Wedstrijden Min.: Minuten L.: Lange afstand ML: Middellange afstand K: Korte afstand DLP: Doorloopbal VW: Vrijworp P: Penalty Tot.: Totaal
NDN


HyperLink


Download hier de officiële Topkorfballeague tune