U bent hier: Skip Navigation Links > Spelers
A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Van BastelaereAn
Van DammeArne
Van LaekenCleo
Van GulikEline
VanherckElke
VandennieuwenhuysenEllen
VermeerenEmily
Van SpeybroeckEmmeline
Van GansenFauve
Van RompaeyFilip
VanroyFrederik
VandenbroeckJanne
Van RietJarne
Van SteyvoortJasmien
Van den BosJasper
VervlietJef
Van PeltJef
VerbruggenJens
VogelsJens
Van LeemputtenJimmy
Van LoockJonas
Van BouwelJordy
VerlindeJulie
Van CampKaren
VerlaakKathleen
Van DaeleKevin
Van GasseKoen
VogelsLara
Van Den BergheLaura
Van den DyckeLevi
Van DammeLien
Van Den BroeckLynn
Van BastelaereLynn
Van DammeMaike
VerhoevenMorane
Van GansenNell
VerwerftNick
Van HerzeeleNils
Van SanNina
VerhaegenPieter
VerbruggenPieter Jan
Van HerckRobbie
Van LaekenRoy
Van NuffelenSimon
VercauterenSofie
Van Den AbeeleStefanie
VerseleStéphanie
VerweerdeStijn
VervloetSven
VervoortTaïssa
Van HoudtTom
Van de VyverYuri
Van HarneveldtYve
VerhoevenZahra
Voornaam: Nick
Achternaam: Verwerft
Team: Kwik
Geslacht: Man
Geboortedatum 20/12/1995
Lengte: 0,00
Interlands: 0
Rugnummer: 1
Foto: Nick Verwerft
Statistieken
Tegen Min. L ML K DLP VW P Tot.
AKC 200100001
Voorwaarts 200011002
Boeckenberg 500020013
Borgerhout 503000036
Scaldis 501000012
Floriant 480102003
Meeuwen 500010001
AKC 500110002
Voorwaarts 500020002
Boeckenberg 500220037
Borgerhout 490000022
Floriant 81000001
Totaal: 495 5 5 9 3 0 10 32
Historiek
Seizoen Min. L ML K DLP VW P Tot.
2015-2016 31265730526
2014-2015 24814100814
Totaal: 560 7 9 8 3 0 13 40

W.: Wedstrijden Min.: Minuten L.: Lange afstand ML: Middellange afstand K: Korte afstand DLP: Doorloopbal VW: Vrijworp P: Penalty Tot.: Totaal
NDN


HyperLink


Download hier de officiële Topkorfballeague tune