U bent hier: Skip Navigation Links > Spelers
A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Voornaam: Lauren
Achternaam: Denis
Team: Voorwaarts
Geslacht: Vrouw
Geboortedatum 27/02/1996
Lengte: 0,00
Interlands: 0
Rugnummer: 6
Foto: Lauren Denis
Statistieken
Tegen Min. L ML K DLP VW P Tot.
Floriant 390010001
Boeckenberg 501101003
AKC 500020002
Borgerhout 500010001
Riviera 500010001
Scaldis 410200002
Kwik 230000000
Floriant 20000000
Boeckenberg 500120003
AKC 500020002
Totaal: 405 1 4 9 1 0 0 15
Historiek
Seizoen Min. L ML K DLP VW P Tot.
2016-2017 604012500017
2015-2016 69065210014
2014-2015 41408120011
2013-2014 619112130017
Totaal: 2327 7 37 9 6 0 0 59

W.: Wedstrijden Min.: Minuten L.: Lange afstand ML: Middellange afstand K: Korte afstand DLP: Doorloopbal VW: Vrijworp P: Penalty Tot.: Totaal
NDN


HyperLink


Download hier de officiële Topkorfballeague tune