U bent hier: Skip Navigation Links > Spelers
A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Voornaam: Laura
Achternaam: Peeters
Team: Riviera-Deurne
Geslacht: Vrouw
Geboortedatum 21/06/1991
Lengte: 0,00
Interlands: 0
Rugnummer: 4
Foto: Laura Peeters
Statistieken
Tegen Min. L ML K DLP VW P Tot.
AKC 90000000
Voorwaarts 30000000
Boeckenberg 130000000
Borgerhout 501010002
AKC 501010002
Scaldis 441010002
Floriant 501210004
Kwik 501001002
Voorwaarts 500000000
Boeckenberg 501000001
Borgerhout 502110004
Totaal: 419 8 3 5 1 0 0 17
Historiek
Seizoen Min. L ML K DLP VW P Tot.
2016-2017 576611450026
2014-2015 676410130018
2013-2014 5401520008
Totaal: 1792 11 26 7 8 0 0 52

W.: Wedstrijden Min.: Minuten L.: Lange afstand ML: Middellange afstand K: Korte afstand DLP: Doorloopbal VW: Vrijworp P: Penalty Tot.: Totaal
NDN


HyperLink


Download hier de officiële Topkorfballeague tune