U bent hier: Skip Navigation Links > Spelers
A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Voornaam: Sam
Achternaam: De Taeye
Team: Floriant
Geslacht: Man
Geboortedatum 21/06/1994
Lengte: 0,00
Interlands: 0
Rugnummer: 35
Foto: Sam De Taeye
Statistieken
Tegen Min. L ML K DLP VW P Tot.
Meeuwen 501101003
Scaldis 60000000
Borgerhout 500111003
Boeckenberg 300000000
Kwik 491010002
Meeuwen 101000001
Borgerhout 40000000
Kwik 70000000
AKC 380000000
Totaal: 244 3 2 2 2 0 0 9
Historiek
Seizoen Min. L ML K DLP VW P Tot.
2015-2016 28345100010
2014-2015 6421618300542
2013-2014 750200013
Totaal: 1000 20 25 4 0 0 6 55

W.: Wedstrijden Min.: Minuten L.: Lange afstand ML: Middellange afstand K: Korte afstand DLP: Doorloopbal VW: Vrijworp P: Penalty Tot.: Totaal
NDN


HyperLink


Download hier de officiële Topkorfballeague tune