U bent hier: Skip Navigation Links > Spelers
A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Van BastelaereAn
Van GaalAn-Sofie
Van DammeArne
Van AsscheAshley
Van de veldeCharissa
Van Der PutChloe
Van EyndeChloe
Van LaekenCleo
Van GulikEline
VanherckElke
Van SpeybroeckEmmeline
Van GansenFauve
Van RompaeyFilip
VanroyFrederik
Van Den AbeeleHanne
Van SteyvoortJasmien
Van den BosJasper
Van PeltJef
VerbruggenJens
VogelsJens
Van LeemputtenJimmy
VandennieuwenhuysenJonas
Van LoockJonas
Van BouwelJordy
VerlindeJulie
Van CampKaren
Van DaeleKevin
Van GasseKoen
Van CampenKristof
Van NauwLana
Van den DyckeLevi
Van DammeLien
Van BastelaereLynn
Van DammeMaike
VerlindenMichael
VerwerftNick
Van HerzeeleNils
Van CaekenbergheRebekka
Van HerckRobbie
Van LaekenRoy
VergaertRuben
VercauterenSofie
Van Den AbeeleStefanie
VerseleStéphanie
VerweerdeStijn
VervloetSven
Van Der AaTine
Van HoudtTom
Van HarneveldtYve
Voornaam: Stefanie
Achternaam: Van Den Abeele
Team: Floriant
Geslacht: Vrouw
Geboortedatum 26/07/1995
Lengte: 0,00
Interlands: 0
Rugnummer: 8
Foto: Stefanie Van Den Abeele
Statistieken
Tegen Min. L ML K DLP VW P Tot.
Voorwaarts 370000000
Kwik 60000000
Riviera 500001001
AKC 410210003
Boeckenberg 501100002
Borgerhout 490010001
Scaldis 500010001
Voorwaarts 500010001
Kwik 500110002
Riviera 500200002
Boeckenberg 500100001
AKC 150000000
Borgerhout 440000000
Scaldis 501110003
Totaal: 592 2 8 6 1 0 0 17
Historiek
Seizoen Min. L ML K DLP VW P Tot.
2016-2017 4231321209
2015-2016 66648374026
2014-2015 579211612224
2013-2014 610200002
Totaal: 1729 7 24 11 9 8 2 61

W.: Wedstrijden Min.: Minuten L.: Lange afstand ML: Middellange afstand K: Korte afstand DLP: Doorloopbal VW: Vrijworp P: Penalty Tot.: Totaal
NDN


HyperLink


Download hier de officiële Topkorfballeague tune