U bent hier: Skip Navigation Links > Spelers
A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Voornaam: Joni
Achternaam: De Ridder
Team: Meeuwen
Geslacht: Vrouw
Geboortedatum 12/06/1994
Lengte: 0,00
Interlands: 0
Rugnummer: 5
Foto: Joni De Ridder
Statistieken
Tegen Min. L ML K DLP VW P Tot.
Leuven 102000002
Putse 30000000
Leuven 50000000
Putse 100000000
Sikopi 250000000
Catba 100000000
Totaal: 63 2 0 0 0 0 0 2
Historiek
Seizoen Min. L ML K DLP VW P Tot.
2016-2017 60000000
Totaal: 6 0 0 0 0 0 0 0

W.: Wedstrijden Min.: Minuten L.: Lange afstand ML: Middellange afstand K: Korte afstand DLP: Doorloopbal VW: Vrijworp P: Penalty Tot.: Totaal
NDN


HyperLink


Download hier de officiële Topkorfballeague tune