U bent hier: Skip Navigation Links > Spelers
A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Voornaam: Maite
Achternaam: Dewinter
Team: AKC/Luma
Geslacht: Vrouw
Geboortedatum 2/11/1995
Lengte: 0,00
Interlands: 0
Rugnummer: 4
Foto: Maite Dewinter
Statistieken
Tegen Min. L ML K DLP VW P Tot.
Kwik 500000000
Scaldis 10000000
Voorwaarts 440000000
Boeckenberg 440000000
Borgerhout 90000000
Floriant 500100001
Kwik 500010001
Kwik 500010001
Meeuwen 450020002
Scaldis 460000000
Voorwaarts 480200002
Boeckenberg 500001001
Borgerhout 500110002
Floriant 400000000
Totaal: 577 0 4 5 1 0 0 10
Historiek
Seizoen Min. L ML K DLP VW P Tot.
2015-2016 3983310007
2014-2015 710000000
2013-2014 970110002
Totaal: 566 3 4 2 0 0 0 9

W.: Wedstrijden Min.: Minuten L.: Lange afstand ML: Middellange afstand K: Korte afstand DLP: Doorloopbal VW: Vrijworp P: Penalty Tot.: Totaal
NDN


HyperLink


Download hier de officiële Topkorfballeague tune