U bent hier: Skip Navigation Links > Spelers
A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Voornaam: Kristof
Achternaam: Loos
Team: Borgerhout/GW
Geslacht: Man
Geboortedatum 23/02/1987
Lengte: 0,00
Interlands: 0
Rugnummer: 16
Foto: Kristof Loos
Statistieken
Tegen Min. L ML K DLP VW P Tot.
Floriant 253000003
Kwik 150000101
Scaldis 100000000
Voorwaarts 413000003
Boeckenberg 506100007
Meeuwen 62000002
Scaldis 171000001
Totaal: 164 15 1 0 0 1 0 17
Historiek
Seizoen Min. L ML K DLP VW P Tot.
2015-2016 6672610312042
2014-2015 5911913333041
2013-2014 663827663050
2012-2013 74918233210056
2011-2012 751619111028
2010-2011 7331124443450
2009-2010 539106613026
Totaal: 4693 98 122 26 18 25 4 293

W.: Wedstrijden Min.: Minuten L.: Lange afstand ML: Middellange afstand K: Korte afstand DLP: Doorloopbal VW: Vrijworp P: Penalty Tot.: Totaal
NDN


HyperLink


Download hier de officiële Topkorfballeague tune