U bent hier: Skip Navigation Links > Spelers
A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Voornaam: Rani
Achternaam: Meeussen
Team: Borgerhout/GW
Geslacht: Vrouw
Geboortedatum 13/07/1996
Lengte: 0,00
Interlands: 0
Rugnummer: 21
Foto: Rani Meeussen
Statistieken
Tegen Min. L ML K DLP VW P Tot.
Floriant 350010001
Kwik 100000000
Meeuwen 150010001
Scaldis 500010001
Floriant 90000000
Kwik 500000000
Meeuwen 500120003
AKC 390000000
Scaldis 350000000
Totaal: 293 0 1 5 0 0 0 6
Historiek
Seizoen Min. L ML K DLP VW P Tot.
2015-2016 100100001
2014-2015 1895000005
2013-2014 58513420010
2012-2013 47315410011
Totaal: 1257 7 9 8 3 0 0 27

W.: Wedstrijden Min.: Minuten L.: Lange afstand ML: Middellange afstand K: Korte afstand DLP: Doorloopbal VW: Vrijworp P: Penalty Tot.: Totaal
NDN


HyperLink


Download hier de officiële Topkorfballeague tune