U bent hier: Skip Navigation Links > Spelers
A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Voornaam: Jarni
Achternaam: Amorgaste
Team: Borgerhout/GW
Geslacht: Man
Geboortedatum 18/01/1993
Lengte: 0,00
Interlands: 0
Rugnummer: 91
Foto: Jarni Amorgaste
Statistieken
Tegen Min. L ML K DLP VW P Tot.
Voorwaarts 40000000
Boeckenberg 300000000
Kwik 300020013
Meeuwen 500120003
AKC 500210003
Scaldis 502211006
Voorwaarts 300101002
Boeckenberg 500000000
Floriant 502110004
Kwik 503021006
Meeuwen 500011002
AKC 501111004
Scaldis 490120003
Totaal: 543 8 9 13 5 0 1 36
Historiek
Seizoen Min. L ML K DLP VW P Tot.
2015-2016 2004301109
2014-2015 700128621029
2013-2014 51933541016
2012-2013 830891680041
Totaal: 2249 27 23 27 15 3 0 95

W.: Wedstrijden Min.: Minuten L.: Lange afstand ML: Middellange afstand K: Korte afstand DLP: Doorloopbal VW: Vrijworp P: Penalty Tot.: Totaal
NDN


HyperLink


Download hier de officiële Topkorfballeague tune