U bent hier: Skip Navigation Links > Spelers
A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Voornaam: Tess
Achternaam: Mathis
Team: Kwik
Geslacht: Vrouw
Geboortedatum 1/01/1970
Lengte: 0,00
Interlands: 0
Rugnummer: 7
Foto: Tess Mathis
Statistieken
Tegen Min. L ML K DLP VW P Tot.
AKC 500000000
Voorwaarts 500101002
Boeckenberg 501020003
Borgerhout 500100001
Scaldis 300000000
Floriant 500300003
Meeuwen 450010001
Voorwaarts 50000000
Boeckenberg 500010001
Borgerhout 500100001
Totaal: 430 1 6 4 1 0 0 12
Historiek
Seizoen Min. L ML K DLP VW P Tot.
2015-2016 31756232018
2014-2015 3141223019
2012-2013 37428000010
2011-2012 1350210003
Totaal: 1140 8 18 5 6 2 1 40

W.: Wedstrijden Min.: Minuten L.: Lange afstand ML: Middellange afstand K: Korte afstand DLP: Doorloopbal VW: Vrijworp P: Penalty Tot.: Totaal
NDN


HyperLink


Download hier de officiële Topkorfballeague tune