U bent hier: Skip Navigation Links > Spelers
A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Voornaam: Christoph
Achternaam: Hellemans
Team: Voorwaarts
Geslacht: Man
Geboortedatum 28/02/1992
Lengte: 0,00
Interlands: 0
Rugnummer: 17
Foto: Christoph Hellemans
Statistieken
Tegen Min. L ML K DLP VW P Tot.
Borgerhout 390000000
Kwik 492200048
Meeuwen 500300036
AKC 491210026
Floriant 500400004
Scaldis 500320106
Boeckenberg 350100012
Borgerhout 500011103
Kwik 491321029
Meeuwen 490100034
AKC 501100147
Floriant 440000011
Scaldis 350100012
Boeckenberg 5003300410
Totaal: 649 5 24 9 2 3 25 68
Historiek
Seizoen Min. L ML K DLP VW P Tot.
2015-2016 68515214252067
2014-2015 4441115523945
2013-2014 191000012
2012-2013 80000000
Totaal: 1156 27 36 9 4 8 30 114

W.: Wedstrijden Min.: Minuten L.: Lange afstand ML: Middellange afstand K: Korte afstand DLP: Doorloopbal VW: Vrijworp P: Penalty Tot.: Totaal
NDN


HyperLink


Download hier de officiële Topkorfballeague tune