U bent hier: Skip Navigation Links > Spelers
A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Van BastelaereAn
Van GaalAn-Sofie
Van DammeArne
Van AsscheAshley
Van de veldeCharissa
Van Der PutChloe
Van EyndeChloe
Van LaekenCleo
Van GulikEline
VanherckElke
Van SpeybroeckEmmeline
Van GansenFauve
Van RompaeyFilip
VanroyFrederik
Van Den AbeeleHanne
Van SteyvoortJasmien
Van den BosJasper
Van PeltJef
VerbruggenJens
VogelsJens
Van LeemputtenJimmy
VandennieuwenhuysenJonas
Van LoockJonas
Van BouwelJordy
VerlindeJulie
Van CampKaren
Van DaeleKevin
Van GasseKoen
Van CampenKristof
Van NauwLana
Van den DyckeLevi
Van DammeLien
Van BastelaereLynn
Van DammeMaike
VerlindenMichael
VerwerftNick
Van HerzeeleNils
Van CaekenbergheRebekka
Van HerckRobbie
Van LaekenRoy
VergaertRuben
VercauterenSofie
Van Den AbeeleStefanie
VerseleStéphanie
VerweerdeStijn
VervloetSven
Van Der AaTine
Van HoudtTom
Van HarneveldtYve
Voornaam: Jef
Achternaam: Van Pelt
Team: Voorwaarts
Geslacht: Man
Geboortedatum 23/10/1990
Lengte: 0,00
Interlands: 0
Rugnummer: 34
Foto: Jef Van Pelt
Statistieken
Tegen Min. L ML K DLP VW P Tot.
Floriant 120010001
Boeckenberg 480410038
AKC 500011002
Borgerhout 500100034
Riviera 501030037
Scaldis 350200013
Kwik 150000000
Floriant 450510006
Boeckenberg 411000001
AKC 360110002
Borgerhout 10000000
Riviera 430210003
Scaldis 501040005
Kwik 471030004
Totaal: 523 4 15 16 1 0 10 46
Historiek
Seizoen Min. L ML K DLP VW P Tot.
2016-2017 2341420018
2015-2016 1201311006
2014-2015 57968601122
2013-2014 52945700016
2012-2013 1160230005
2011-2012 2632310006
Totaal: 1841 14 25 20 1 1 2 63

W.: Wedstrijden Min.: Minuten L.: Lange afstand ML: Middellange afstand K: Korte afstand DLP: Doorloopbal VW: Vrijworp P: Penalty Tot.: Totaal
NDN


HyperLink


Download hier de officiële Topkorfballeague tune