U bent hier: Skip Navigation Links > Spelers
A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Voornaam: Sayer
Achternaam: Jobe
Team: AKC/Luma
Geslacht: Man
Geboortedatum 18/08/1992
Lengte: 0,00
Interlands: 0
Rugnummer: 31
Foto: Sayer Jobe
Statistieken
Tegen Min. L ML K DLP VW P Tot.
Kwik 500010023
Meeuwen 500102003
Scaldis 500011002
Voorwaarts 30000000
Boeckenberg 500300003
Borgerhout 390100023
Floriant 250000000
Kwik 502110048
Meeuwen 500211015
Scaldis 500300025
Voorwaarts 371000001
Boeckenberg 500201036
Borgerhout 500000000
Floriant 5014110310
Totaal: 604 4 17 5 6 0 17 49
Historiek
Seizoen Min. L ML K DLP VW P Tot.
2015-2016 628486011433
2014-2015 558125910027
2013-2014 641110003
2012-2013 70000000
2011-2012 1040000000
Totaal: 1361 17 14 16 1 1 14 63

W.: Wedstrijden Min.: Minuten L.: Lange afstand ML: Middellange afstand K: Korte afstand DLP: Doorloopbal VW: Vrijworp P: Penalty Tot.: Totaal
NDN


HyperLink


Download hier de officiële Topkorfballeague tune