U bent hier: Skip Navigation Links > Spelers
A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Van BastelaereAn
Van DammeArne
Van LaekenCleo
Van GulikEline
VanherckElke
VandennieuwenhuysenEllen
VermeerenEmily
Van SpeybroeckEmmeline
Van GansenFauve
Van RompaeyFilip
VanroyFrederik
VandenbroeckJanne
Van RietJarne
Van SteyvoortJasmien
Van den BosJasper
VervlietJef
Van PeltJef
VerbruggenJens
VogelsJens
Van LeemputtenJimmy
Van LoockJonas
Van BouwelJordy
VerlindeJulie
Van CampKaren
VerlaakKathleen
Van DaeleKevin
Van GasseKoen
VogelsLara
Van Den BergheLaura
Van den DyckeLevi
Van DammeLien
Van Den BroeckLynn
Van BastelaereLynn
Van DammeMaike
VerhoevenMorane
Van GansenNell
VerwerftNick
Van HerzeeleNils
Van SanNina
VerhaegenPieter
VerbruggenPieter Jan
Van HerckRobbie
Van LaekenRoy
Van NuffelenSimon
VercauterenSofie
Van Den AbeeleStefanie
VerseleStéphanie
VerweerdeStijn
VervloetSven
VervoortTaïssa
Van HoudtTom
Van de VyverYuri
Van HarneveldtYve
VerhoevenZahra
Voornaam: Zahra
Achternaam: Verhoeven
Team: Meeuwen
Geslacht: Vrouw
Geboortedatum 9/12/1994
Lengte: 0,00
Interlands: 0
Rugnummer: 01
Foto: Zahra Verhoeven
Statistieken
Tegen Min. L ML K DLP VW P Tot.
Floriant 500101013
AKC 502000035
Voorwaarts 500020125
Scaldis 501210138
Borgerhout 502100025
Boeckenberg 502311007
Kwik 501200025
Floriant 502110116
AKC 501001035
Voorwaarts 501001114
Scaldis 503000104
Borgerhout 5013012310
Boeckenberg 500200013
Kwik 460101215
Totaal: 696 16 16 5 6 9 23 75
Historiek
Seizoen Min. L ML K DLP VW P Tot.
2015-2016 70078350124
2014-2015 700612251026
2013-2014 53363351220
2012-2013 28717251016
2011-2012 1991312007
2010-2011 90000000
Totaal: 2428 21 33 11 22 3 3 93

W.: Wedstrijden Min.: Minuten L.: Lange afstand ML: Middellange afstand K: Korte afstand DLP: Doorloopbal VW: Vrijworp P: Penalty Tot.: Totaal
NDN


HyperLink


Download hier de officiële Topkorfballeague tune