U bent hier: Skip Navigation Links > Spelers
A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Van BastelaereAn
Van GaalAn-Sofie
Van DammeArne
Van AsscheAshley
Van de veldeCharissa
Van Der PutChloe
Van EyndeChloe
Van LaekenCleo
Van GulikEline
VanherckElke
Van SpeybroeckEmmeline
Van GansenFauve
Van RompaeyFilip
VanroyFrederik
Van Den AbeeleHanne
Van SteyvoortJasmien
Van den BosJasper
Van PeltJef
VerbruggenJens
VogelsJens
Van LeemputtenJimmy
VandennieuwenhuysenJonas
Van LoockJonas
Van BouwelJordy
VerlindeJulie
Van CampKaren
Van DaeleKevin
Van GasseKoen
Van CampenKristof
Van NauwLana
Van den DyckeLevi
Van DammeLien
Van BastelaereLynn
Van DammeMaike
VerlindenMichael
VerwerftNick
Van HerzeeleNils
Van CaekenbergheRebekka
Van HerckRobbie
Van LaekenRoy
VergaertRuben
VercauterenSofie
Van Den AbeeleStefanie
VerseleStéphanie
VerweerdeStijn
VervloetSven
Van Der AaTine
Van HoudtTom
Van HarneveldtYve
Voornaam: Zahra
Achternaam: Verhoeven
Team: Meeuwen
Geslacht: Vrouw
Geboortedatum 9/12/1994
Lengte: 0,00
Interlands: 0
Rugnummer: 01
Foto: Zahra Verhoeven
Statistieken
Tegen Min. L ML K DLP VW P Tot.
Vobako 4521231211
Temse 501102026
Leuven 502001306
Putse 505100129
Sikopi 500003104
Minerva 5032131212
Catba 500311005
Vobako 502100014
Temse 501101025
Leuven 502102128
Putse 503211007
Totaal: 545 21 13 5 17 8 13 77
Historiek
Seizoen Min. L ML K DLP VW P Tot.
2016-2017 69616165692375
2015-2016 70078350124
2014-2015 700612251026
2013-2014 53363351220
2012-2013 28717251016
2011-2012 1991312007
2010-2011 90000000
Totaal: 3124 37 49 16 28 12 26 168

W.: Wedstrijden Min.: Minuten L.: Lange afstand ML: Middellange afstand K: Korte afstand DLP: Doorloopbal VW: Vrijworp P: Penalty Tot.: Totaal
NDN


HyperLink


Download hier de officiële Topkorfballeague tune