U bent hier: Skip Navigation Links > Spelers
A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Voornaam: Jarrett
Achternaam: De Vriendt
Team: Borgerhout/GW
Geslacht: Man
Geboortedatum 3/03/1986
Lengte: 0,00
Interlands: 21
Rugnummer: 13
Foto: Jarrett De Vriendt
Statistieken
Tegen Min. L ML K DLP VW P Tot.
Voorwaarts 503110005
Boeckenberg 503000003
Floriant 501010002
Kwik 501300015
Meeuwen 500020002
AKC 501010002
Scaldis 501110003
Voorwaarts 490100001
Boeckenberg 501111149
Floriant 503100015
Kwik 505020018
Meeuwen 442110127
AKC 503200027
Scaldis 4560011210
Totaal: 688 30 11 10 2 3 13 69
Historiek
Seizoen Min. L ML K DLP VW P Tot.
2015-2016 50026125401966
2014-2015 30183114623
2013-2014 61517204032165
2012-2013 551178304739
2011-2012 1832500018
2010-2011 758915202028
2009-2010 83523106312366
Totaal: 3743 102 73 21 8 14 77 295

W.: Wedstrijden Min.: Minuten L.: Lange afstand ML: Middellange afstand K: Korte afstand DLP: Doorloopbal VW: Vrijworp P: Penalty Tot.: Totaal
NDN


HyperLink


Download hier de officiële Topkorfballeague tune