U bent hier: Skip Navigation Links > Spelers
A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Voornaam: Nikki
Achternaam: Schilders
Team: Boeckenberg
Geslacht: Vrouw
Geboortedatum 17/08/1990
Lengte: 0,00
Interlands: 5
Rugnummer: 12
Foto: Nikki Schilders
Statistieken
Tegen Min. L ML K DLP VW P Tot.
Scaldis 500000246
Borgerhout 5012102612
Kwik 502010205
Floriant 501020003
AKC 501200014
Meeuwen 501100024
Scaldis 500101013
Voorwaarts 502001216
Borgerhout 501101036
Kwik 500200024
Floriant 502010014
AKC 500110125
Meeuwen 500100001
Voorwaarts 500000011
Totaal: 700 11 11 6 3 9 24 64
Historiek
Seizoen Min. L ML K DLP VW P Tot.
2015-2016 699624611038
2014-2015 700122832339
2013-2014 585415320024
2012-2013 777116820027
2011-2012 815215120020
2010-2011 80049210016
2009-2010 83439730022
Totaal: 5210 21 110 35 14 3 3 186

W.: Wedstrijden Min.: Minuten L.: Lange afstand ML: Middellange afstand K: Korte afstand DLP: Doorloopbal VW: Vrijworp P: Penalty Tot.: Totaal
NDN


HyperLink


Download hier de officiële Topkorfballeague tune