U bent hier: Skip Navigation Links > Spelers
A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Van BastelaereAn
Van GaalAn-Sofie
Van DammeArne
Van AsscheAshley
Van de veldeCharissa
Van Der PutChloe
Van EyndeChloe
Van LaekenCleo
Van GulikEline
VanherckElke
Van SpeybroeckEmmeline
Van GansenFauve
Van RompaeyFilip
VanroyFrederik
Van Den AbeeleHanne
Van SteyvoortJasmien
Van den BosJasper
Van PeltJef
VerbruggenJens
VogelsJens
Van LeemputtenJimmy
VandennieuwenhuysenJonas
Van LoockJonas
Van BouwelJordy
VerlindeJulie
Van CampKaren
Van DaeleKevin
Van GasseKoen
Van CampenKristof
Van NauwLana
Van den DyckeLevi
Van DammeLien
Van BastelaereLynn
Van DammeMaike
VerlindenMichael
VerwerftNick
Van HerzeeleNils
Van CaekenbergheRebekka
Van HerckRobbie
Van LaekenRoy
VergaertRuben
VercauterenSofie
Van Den AbeeleStefanie
VerseleStéphanie
VerweerdeStijn
VervloetSven
Van Der AaTine
Van HoudtTom
Van HarneveldtYve
Voornaam: Karen
Achternaam: Van Camp
Team: Boeckenberg
Geslacht: Vrouw
Geboortedatum 25/12/1989
Lengte: 0,00
Interlands: 11
Rugnummer: 11
Foto: Karen Van Camp
Statistieken
Tegen Min. L ML K DLP VW P Tot.
Borgerhout 500100001
Voorwaarts 441000001
Kwik 500010001
Scaldis 501200003
Floriant 501000001
Riviera 451000001
Voorwaarts 30000000
Kwik 500300003
AKC 501100002
Floriant 500100001
Totaal: 442 5 8 1 0 0 0 14
Historiek
Seizoen Min. L ML K DLP VW P Tot.
2016-2017 618129130025
2015-2016 650514312025
2014-2015 669416401025
2013-2014 453112200015
2012-2013 715213000015
2011-2012 68459100015
2010-2011 790100001
2009-2010 130000000
Totaal: 3881 29 74 11 4 3 0 121

W.: Wedstrijden Min.: Minuten L.: Lange afstand ML: Middellange afstand K: Korte afstand DLP: Doorloopbal VW: Vrijworp P: Penalty Tot.: Totaal
NDN


HyperLink


Download hier de officiële Topkorfballeague tune