U bent hier: Skip Navigation Links > Spelers
A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Voornaam: Brice
Achternaam: Mardesson
Team: Voorwaarts
Geslacht: Man
Geboortedatum 23/01/1990
Lengte: 0,00
Interlands: 1
Rugnummer: 20
Foto: Brice Mardesson
Statistieken
Tegen Min. L ML K DLP VW P Tot.
Floriant 400001001
Borgerhout 40000000
Scaldis 270010001
Kwik 500000000
Floriant 500100001
Boeckenberg 461200003
AKC 330000011
Borgerhout 501000012
Riviera 420000000
Scaldis 340010023
Kwik 240000000
Totaal: 400 2 3 2 1 0 4 12
Historiek
Seizoen Min. L ML K DLP VW P Tot.
2016-2017 14303010610
2015-2016 6153114001533
2014-2015 62235931324
2013-2014 58357510927
2012-2013 520000000
2011-2012 76627630119
2010-2011 1995021008
Totaal: 2980 18 33 26 9 1 34 121

W.: Wedstrijden Min.: Minuten L.: Lange afstand ML: Middellange afstand K: Korte afstand DLP: Doorloopbal VW: Vrijworp P: Penalty Tot.: Totaal
NDN


HyperLink


Download hier de officiële Topkorfballeague tune