U bent hier: Skip Navigation Links > Spelers
A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Voornaam: Johan
Achternaam: Olaerts
Team: Scaldis
Geslacht: Man
Geboortedatum 24/01/1979
Lengte: 0,00
Interlands: 0
Rugnummer: 27
Foto: Johan Olaerts
Statistieken
Tegen Min. L ML K DLP VW P Tot.
Boeckenberg 100100001
Floriant 400100113
AKC 500101013
Meeuwen 500110035
Kwik 501310005
Voorwaarts 50000000
Boeckenberg 500210025
Borgerhout 380300003
Floriant 502110015
AKC 420000044
Meeuwen 500000033
Kwik 101200003
Voorwaarts 450100001
Borgerhout 200100001
Totaal: 510 4 17 4 1 1 15 42
Historiek
Seizoen Min. L ML K DLP VW P Tot.
2015-2016 690121013011349
2014-2015 69571318222264
2013-2014 6833148101945
2012-2013 531214430023
2011-2012 755212720023
2010-2011 39926462424
Totaal: 3753 28 69 54 14 5 58 228

W.: Wedstrijden Min.: Minuten L.: Lange afstand ML: Middellange afstand K: Korte afstand DLP: Doorloopbal VW: Vrijworp P: Penalty Tot.: Totaal
NDN


HyperLink


Download hier de officiële Topkorfballeague tune