U bent hier: Skip Navigation Links > Spelers
A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Voornaam: Glenn
Achternaam: Goffa
Team: Boeckenberg
Geslacht: Man
Geboortedatum 19/05/1990
Lengte: 0,00
Interlands: 0
Rugnummer: 29
Foto: Glenn Goffa
Statistieken
Tegen Min. L ML K DLP VW P Tot.
Scaldis 121000001
Scaldis 30000000
Voorwaarts 150000022
Borgerhout 420100001
Kwik 501000001
Floriant 440200002
AKC 100000000
Meeuwen 90000000
Voorwaarts 60000000
Totaal: 191 2 3 0 0 0 2 7
Historiek
Seizoen Min. L ML K DLP VW P Tot.
2015-2016 100200002
2014-2015 80000000
2013-2014 130000000
2011-2012 60000000
Totaal: 37 0 2 0 0 0 0 2

W.: Wedstrijden Min.: Minuten L.: Lange afstand ML: Middellange afstand K: Korte afstand DLP: Doorloopbal VW: Vrijworp P: Penalty Tot.: Totaal
NDN


HyperLink


Download hier de officiële Topkorfballeague tune