U bent hier: Skip Navigation Links > Spelers
A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Voornaam: Matthias
Achternaam: De Meulder
Team: Boeckenberg
Geslacht: Man
Geboortedatum 30/08/1991
Lengte: 0,00
Interlands: 9
Rugnummer: 24
Foto: Matthias De Meulder
Statistieken
Tegen Min. L ML K DLP VW P Tot.
Scaldis 502001003
Borgerhout 502200004
Kwik 501000001
Floriant 500101002
AKC 501100002
Meeuwen 503210006
Scaldis 500000000
Voorwaarts 501310005
Borgerhout 80000000
Kwik 500000000
Floriant 500100001
AKC 481110003
Meeuwen 410100001
Totaal: 597 11 12 3 2 0 0 28
Historiek
Seizoen Min. L ML K DLP VW P Tot.
2015-2016 542516210024
2014-2015 666712200021
2013-2014 1251100002
2011-2012 200200002
2010-2011 1231210004
Totaal: 1476 14 33 5 1 0 0 53

W.: Wedstrijden Min.: Minuten L.: Lange afstand ML: Middellange afstand K: Korte afstand DLP: Doorloopbal VW: Vrijworp P: Penalty Tot.: Totaal
NDN


HyperLink


Download hier de officiële Topkorfballeague tune