U bent hier: Skip Navigation Links > Spelers
A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Voornaam: Jeffrey
Achternaam: Courtens
Team: Riviera-Deurne
Geslacht: Man
Geboortedatum 20/01/1992
Lengte: 0,00
Interlands: 0
Rugnummer: 36
Foto: Jeffrey Courtens
Statistieken
Tegen Min. L ML K DLP VW P Tot.
AKC 480120126
Scaldis 151000001
Floriant 70000000
Kwik 321000012
Voorwaarts 501100013
Boeckenberg 501111127
Borgerhout 401010002
AKC 400000112
Scaldis 453000003
Floriant 482200004
Kwik 503001015
Voorwaarts 501200036
Boeckenberg 402000002
Borgerhout 502210005
Totaal: 565 18 9 5 2 3 11 48
Historiek
Seizoen Min. L ML K DLP VW P Tot.
2011-2012 111000001
2010-2011 51000001
Totaal: 16 2 0 0 0 0 0 2

W.: Wedstrijden Min.: Minuten L.: Lange afstand ML: Middellange afstand K: Korte afstand DLP: Doorloopbal VW: Vrijworp P: Penalty Tot.: Totaal
NDN


HyperLink


Download hier de officiële Topkorfballeague tune