U bent hier: Skip Navigation Links > Spelers
A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Van BastelaereAn
Van GaalAn-Sofie
Van DammeArne
Van AsscheAshley
Van de veldeCharissa
Van Der PutChloe
Van EyndeChloe
Van LaekenCleo
Van GulikEline
VanherckElke
Van SpeybroeckEmmeline
Van GansenFauve
Van RompaeyFilip
VanroyFrederik
Van Den AbeeleHanne
Van SteyvoortJasmien
Van den BosJasper
Van PeltJef
VerbruggenJens
VogelsJens
Van LeemputtenJimmy
VandennieuwenhuysenJonas
Van LoockJonas
Van BouwelJordy
VerlindeJulie
Van CampKaren
Van DaeleKevin
Van GasseKoen
Van CampenKristof
Van NauwLana
Van den DyckeLevi
Van DammeLien
Van BastelaereLynn
Van DammeMaike
VerlindenMichael
VerwerftNick
Van HerzeeleNils
Van CaekenbergheRebekka
Van HerckRobbie
Van LaekenRoy
VergaertRuben
VercauterenSofie
Van Den AbeeleStefanie
VerseleStéphanie
VerweerdeStijn
VervloetSven
Van Der AaTine
Van HoudtTom
Van HarneveldtYve
Voornaam: Tom
Achternaam: Van Houdt
Team: Floriant
Geslacht: Man
Geboortedatum 19/03/1993
Lengte: 0,00
Interlands: 0
Rugnummer: 21
Foto: Tom Van Houdt
Statistieken
Tegen Min. L ML K DLP VW P Tot.
Voorwaarts 461010002
Kwik 80100001
Riviera 90010001
Boeckenberg 20000000
Borgerhout 500000000
Scaldis 20000000
Voorwaarts 30000000
Kwik 463000003
Boeckenberg 503200005
AKC 100000000
Borgerhout 402010003
Scaldis 502200004
Totaal: 316 11 5 3 0 0 0 19
Historiek
Seizoen Min. L ML K DLP VW P Tot.
2016-2017 53573410116
2015-2016 67814107312156
2014-2015 553117500326
2013-2014 6301112300632
2012-2013 8041095201137
2010-2011 4812212029
Totaal: 3681 55 43 25 8 1 44 176

W.: Wedstrijden Min.: Minuten L.: Lange afstand ML: Middellange afstand K: Korte afstand DLP: Doorloopbal VW: Vrijworp P: Penalty Tot.: Totaal
NDN


HyperLink


Download hier de officiële Topkorfballeague tune