U bent hier: Skip Navigation Links > Spelers
A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Van BastelaereAn
Van GaalAn-Sofie
Van DammeArne
Van AsscheAshley
Van de veldeCharissa
Van Der PutChloe
Van EyndeChloe
Van LaekenCleo
Van GulikEline
VanherckElke
Van SpeybroeckEmmeline
Van GansenFauve
Van RompaeyFilip
VanroyFrederik
Van Den AbeeleHanne
Van SteyvoortJasmien
Van den BosJasper
Van PeltJef
VerbruggenJens
VogelsJens
Van LeemputtenJimmy
VandennieuwenhuysenJonas
Van LoockJonas
Van BouwelJordy
VerlindeJulie
Van CampKaren
Van DaeleKevin
Van GasseKoen
Van CampenKristof
Van NauwLana
Van den DyckeLevi
Van DammeLien
Van BastelaereLynn
Van DammeMaike
VerlindenMichael
VerwerftNick
Van HerzeeleNils
Van CaekenbergheRebekka
Van HerckRobbie
Van LaekenRoy
VergaertRuben
VercauterenSofie
Van Den AbeeleStefanie
VerseleStéphanie
VerweerdeStijn
VervloetSven
Van Der AaTine
Van HoudtTom
Van HarneveldtYve
Voornaam: Elke
Achternaam: Vanherck
Team: AKC/Luma
Geslacht: Vrouw
Geboortedatum 15/07/1991
Lengte: 0,00
Interlands: 27
Rugnummer: 15
Foto: Elke Vanherck
Statistieken
Tegen Min. L ML K DLP VW P Tot.
Voorwaarts 70000000
Scaldis 190000000
Floriant 120200002
Kwik 500100001
Riviera 500000000
Borgerhout 501000001
Voorwaarts 501000001
Boeckenberg 440000000
Floriant 70000000
Kwik 90000000
Boeckenberg 60000000
Totaal: 304 2 3 0 0 0 0 5
Historiek
Seizoen Min. L ML K DLP VW P Tot.
2016-2017 460113100015
2015-2016 6781019250036
2014-2015 45175020014
2013-2014 6951810550038
2012-2013 49918011011
2011-2012 695010006
2010-2011 756511720025
2009-2010 61956320016
Totaal: 4227 52 72 19 17 1 0 161

W.: Wedstrijden Min.: Minuten L.: Lange afstand ML: Middellange afstand K: Korte afstand DLP: Doorloopbal VW: Vrijworp P: Penalty Tot.: Totaal
NDN


HyperLink


Download hier de officiële Topkorfballeague tune