U bent hier: Skip Navigation Links > Spelers
A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Van BastelaereAn
Van DammeArne
Van LaekenCleo
Van GulikEline
VanherckElke
VandennieuwenhuysenEllen
VermeerenEmily
Van SpeybroeckEmmeline
Van GansenFauve
Van RompaeyFilip
VanroyFrederik
VandenbroeckJanne
Van RietJarne
Van SteyvoortJasmien
Van den BosJasper
VervlietJef
Van PeltJef
VerbruggenJens
VogelsJens
Van LeemputtenJimmy
Van LoockJonas
Van BouwelJordy
VerlindeJulie
Van CampKaren
VerlaakKathleen
Van DaeleKevin
Van GasseKoen
VogelsLara
Van Den BergheLaura
Van den DyckeLevi
Van DammeLien
Van Den BroeckLynn
Van BastelaereLynn
Van DammeMaike
VerhoevenMorane
Van GansenNell
VerwerftNick
Van HerzeeleNils
Van SanNina
VerhaegenPieter
VerbruggenPieter Jan
Van HerckRobbie
Van LaekenRoy
Van NuffelenSimon
VercauterenSofie
Van Den AbeeleStefanie
VerseleStéphanie
VerweerdeStijn
VervloetSven
VervoortTaïssa
Van HoudtTom
Van de VyverYuri
Van HarneveldtYve
VerhoevenZahra
Voornaam: Elke
Achternaam: Vanherck
Team: AKC/Luma
Geslacht: Vrouw
Geboortedatum 15/07/1991
Lengte: 0,00
Interlands: 27
Rugnummer: 15
Foto: Elke Vanherck
Statistieken
Tegen Min. L ML K DLP VW P Tot.
Meeuwen 100100001
Scaldis 500010001
Voorwaarts 500200002
Boeckenberg 500200002
Borgerhout 500200002
Kwik 50000000
Meeuwen 130000000
Scaldis 500500005
Voorwaarts 320000000
Boeckenberg 501000001
Borgerhout 500100001
Floriant 500000000
Totaal: 460 1 13 1 0 0 0 15
Historiek
Seizoen Min. L ML K DLP VW P Tot.
2015-2016 6781019250036
2014-2015 45175020014
2013-2014 6951810550038
2012-2013 49918011011
2011-2012 695010006
2010-2011 756511720025
2009-2010 61956320016
Totaal: 3767 51 59 18 17 1 0 146

W.: Wedstrijden Min.: Minuten L.: Lange afstand ML: Middellange afstand K: Korte afstand DLP: Doorloopbal VW: Vrijworp P: Penalty Tot.: Totaal
NDN


HyperLink


Download hier de officiële Topkorfballeague tune