U bent hier: Skip Navigation Links > Spelers
A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Voornaam: Jade
Achternaam: Rottiers
Team: AKC/Luma
Geslacht: Vrouw
Geboortedatum 12/02/1991
Lengte: 0,00
Interlands: 7
Rugnummer: 13
Foto: Jade Rottiers
Statistieken
Tegen Min. L ML K DLP VW P Tot.
Kwik 390100001
Meeuwen 450110002
Boeckenberg 500200002
Borgerhout 120000000
Kwik 50000000
Meeuwen 60000000
Scaldis 40000000
Voorwaarts 300010001
Floriant 100000000
Totaal: 201 0 4 2 0 0 0 6
Historiek
Seizoen Min. L ML K DLP VW P Tot.
2015-2016 45015800014
2014-2015 63509320014
2013-2014 60229900020
2012-2013 2681331008
2011-2012 636200721030
2010-2011 1671012004
2009-2010 25805220110
Totaal: 3016 25 31 33 9 1 1 100

W.: Wedstrijden Min.: Minuten L.: Lange afstand ML: Middellange afstand K: Korte afstand DLP: Doorloopbal VW: Vrijworp P: Penalty Tot.: Totaal
NDN


HyperLink


Download hier de officiële Topkorfballeague tune