U bent hier: Skip Navigation Links > Spelers
A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Van BastelaereAn
Van GaalAn-Sofie
Van DammeArne
Van AsscheAshley
Van de veldeCharissa
Van Der PutChloe
Van EyndeChloe
Van LaekenCleo
Van GulikEline
VanherckElke
Van SpeybroeckEmmeline
Van GansenFauve
Van RompaeyFilip
VanroyFrederik
Van Den AbeeleHanne
Van SteyvoortJasmien
Van den BosJasper
Van PeltJef
VerbruggenJens
VogelsJens
Van LeemputtenJimmy
VandennieuwenhuysenJonas
Van LoockJonas
Van BouwelJordy
VerlindeJulie
Van CampKaren
Van DaeleKevin
Van GasseKoen
Van CampenKristof
Van NauwLana
Van den DyckeLevi
Van DammeLien
Van BastelaereLynn
Van DammeMaike
VerlindenMichael
VerwerftNick
Van HerzeeleNils
Van CaekenbergheRebekka
Van HerckRobbie
Van LaekenRoy
VergaertRuben
VercauterenSofie
Van Den AbeeleStefanie
VerseleStéphanie
VerweerdeStijn
VervloetSven
Van Der AaTine
Van HoudtTom
Van HarneveldtYve
Voornaam: Yve
Achternaam: Van Harneveldt
Team: AKC/Luma
Geslacht: Man
Geboortedatum 14/04/1988
Lengte: 0,00
Interlands: 5
Rugnummer: 23
Foto: Yve Van Harneveldt
Statistieken
Tegen Min. L ML K DLP VW P Tot.
Riviera 500100001
Borgerhout 500110002
Voorwaarts 500220004
Scaldis 500001001
Floriant 380100001
Riviera 410400004
Borgerhout 420100001
Voorwaarts 10100001
Boeckenberg 130010001
Totaal: 335 0 11 4 1 0 0 16
Historiek
Seizoen Min. L ML K DLP VW P Tot.
2016-2017 550333630045
2015-2016 45413191121854
2014-2015 668152365112282
2013-2014 68623311031026103
2012-2013 70318168662074
2011-2012 67310134422457
2010-2011 836201810343186
2009-2010 19226203821
Totaal: 4762 104 159 47 25 38 149 522

W.: Wedstrijden Min.: Minuten L.: Lange afstand ML: Middellange afstand K: Korte afstand DLP: Doorloopbal VW: Vrijworp P: Penalty Tot.: Totaal
NDN


HyperLink


Download hier de officiële Topkorfballeague tune