U bent hier: Skip Navigation Links > Spelers
A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Voornaam: Ben
Achternaam: Wouters
Team: Kwik
Geslacht: Man
Geboortedatum 20/08/1982
Lengte: 0,00
Interlands: 3
Rugnummer: 21
Foto: Ben Wouters
Statistieken
Tegen Min. L ML K DLP VW P Tot.
AKC 501011104
Voorwaarts 500000000
Boeckenberg 50000000
Borgerhout 100100001
Scaldis 70000000
Meeuwen 100011002
Voorwaarts 20000000
Boeckenberg 91010002
Borgerhout 60000000
Scaldis 502010003
Floriant 421021004
Totaal: 241 5 1 6 3 1 0 16
Historiek
Seizoen Min. L ML K DLP VW P Tot.
2014-2015 639111415062975
2013-2014 697162013282180
2012-2013 7323171126847
2011-2012 83642210363277
2010-2011 72075213531696
2009-2010 778131611362877
Totaal: 4402 54 141 73 15 35 134 452

W.: Wedstrijden Min.: Minuten L.: Lange afstand ML: Middellange afstand K: Korte afstand DLP: Doorloopbal VW: Vrijworp P: Penalty Tot.: Totaal
NDN


HyperLink


Download hier de officiële Topkorfballeague tune