U bent hier: Skip Navigation Links > Spelers
A - B - C - D - E - F - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z
Voornaam: Ben
Achternaam: Wouters
Team: Kwik
Geslacht: Man
Geboortedatum 20/08/1982
Lengte: 0,00
Interlands: 3
Rugnummer: 21
Foto: Ben Wouters
Statistieken
Tegen Min. L ML K DLP VW P Tot.
Scaldis 501300004
Floriant 501030105
Boeckenberg 480011125
Riviera 3600120003
Borgerhout 480100124
AKC 20000000
Voorwaarts 450001203
Scaldis 460010124
Floriant 500060219
Boeckenberg 500210003
Riviera 470230016
Borgerhout 500020114
AKC 500031127
Voorwaarts 450300115
Totaal: 941 2 12 22 3 11 12 62
Historiek
Seizoen Min. L ML K DLP VW P Tot.
2016-2017 24151631016
2014-2015 639111415062975
2013-2014 697162013282180
2012-2013 7323171126847
2011-2012 83642210363277
2010-2011 72075213531696
2009-2010 778131611362877
Totaal: 4643 59 142 79 18 36 134 468

W.: Wedstrijden Min.: Minuten L.: Lange afstand ML: Middellange afstand K: Korte afstand DLP: Doorloopbal VW: Vrijworp P: Penalty Tot.: Totaal
NDN


HyperLink


Download hier de officiële Topkorfballeague tune